מכולות פסולת בניין

השכרת מכולות פינוי פסולת | כל סוגי המכולות לפינוי פסולת בניין ועוד

מכולות פינוי פסולת

זקוקים למכולה לפינוי פסולת בניין? הגעתם למקום הנכון. מכולות פינוי פסולת הם הכרח במגוון רחב של עבודות בניין ותהליכי ייצור המייצרים פסולת כחלק אינטגראלי מהתהליך. כמגוון סוגי העבודות הדורשות השכרת מכולות פסולת ולשירותי פינוי פסולת, כך גם מגוון סוגי וגדלי המכולות המוצעים להשכרה. 

להזמנת מכולות פינוי פסולת בניין

073-7020533

 

למי מתאים שירותי השכרת מכולות

השכרת מכולות כיום היא הכרח למגוון סוגי עסקים לצד עבודות הבניין השונות. בין העסקים הנדרשים למכולות פסולת ניתן למנות מפעלים, יצרנים שונים, חברות בנייה, קבלני הריסות, קבלני שיפוצים, חברות ניסור בטון, וכמובן משקי בית ואנשים פרטיים העוסקים בשיפוץ בית המגורים. 

בנוסף למכולות לפינוי פסולת בניין ניתן להזמין גם מכולות לפינוי פסולת שיפוצים, פסולת יבשה, פסולת גושית, פסולת גדולה, גזם, פסולת אלקטרונית, פסולת תעשייתית ועוד בצורה מסודרת וחוקית ולאתרים מורשים בלבד. 

איך יודעים איזה מכולה מתאימה לי?

בחירת מכולה היא החלטה שיש לבצע אותה לפי מספר פרמטרים עיקריים. בין הנושאים שיש לקחת בחשבון ניתן למנות את סוג הפסולת, כמות הפסולת, מקום העבודה ועוד. בנושא סוג הפסולת, לדוגמא, בחירת המכולה תשתנה לפי סוג הספולת. פסולת בניין ושיפוצים לדוגמא, ידרוש פינוי וטיפול אחר מפסולת תעשייתית יבשה, או מספולת קרטון לדוגמא, או פסולת זכוכית. כמות הפסולת יקבע איזה גודל מכולה הכי ישתלם עבורכם לשכור. עוד על כך ופירוט גדלי המכולות הנפוצים בהמשך המאמר. מרכיב נוסף בשיקולים הוא מיקום העבודה. באזורים צפופים במרכזי הערים כגון תל אביב קשה לעתים להעמיד מכולות גדולות מפאת ההפרעה להסדרי התנועה.

 

גדלי מכולות פינוי פסולת בניין

מכולות פינוי פסולת מגיעים בגדלים של החל מ -6 קוב ועד 24 קוב. לגדלי מכולות 4 קוב מומלץ לבדוק אפשרות להשכרת עגלת טרקטור לפינוי פסולת בניין. 

הגדלים הפופולאריים ביותר הם:

- מכולה לפינוי פסולת 6 קוב

- מכולה לפינוי פסולת בניין 8 קוב

- מכולה לפסולת בניין 10 קוב

- מכולת פינוי פסולת בנפח 18 קוב

- מכולת פסולת בגודל 20 קוב

- מכולה לפינוי פסולת בניין בגודל 24 קוב

- מכולה לפינוי פסולת 32 קוב 

 

מתי נכון להשכיר מכולה לפינוי פסולת?

כשמדובר על עבודות שיפוץ מורכבות במרחב אורבני צפוף כגון מרכזי הערים מומלץ להזמין את המכולה ולהשיג את כל האישורים הנדרשים לכך (על פי הצורך לפי כל רשות מקומית) מבעוד מועד ולא לחכות לרגע הארון. גם כשמודבר על מכולות קטנות המיועדות לפנוי מהיר מומלץ לא להמתין לרגע האחרון ולשריין את המכולה שאת צריכים מבעוד מועד. 

 

ציוד היקפי נוסף

בנוסף, שקלו אם אתם זקוקים לשריות נוסף כגון שרוולים לפינוי פסולת שיפוץ, טרקטורים וציוד מכני הנדסי אחר כגון בובקט, וכל הפתרונות הנוספים. 

להזמנת מכולה לפינוי פסולת בניין

073-7020533

 

מכולה לפינוי פסולת | השכרת מכולות פינוי פסולת בניין |  מכולות פסולת

 

לאו מפנים את הפסולת? שומרים על החוק ואיכות הסביבה

פינוי פסולת הוא הכרח על פי החוק הישראלי. אי פינוי פסולת בהתאם לכל הנהלים לאתר הטמנה או מחזור פסולת מורשה הינו עבירה על החוק. בכל מקרה של השכרת מכולה לפסולת בניין או פסולת תעשייתית באותה מידה מומלץ לבקש מקבלן הפינוי האחראי להראות אישורי הטמנה ותשלום אגרות על פי חוק. 

 

מכולות פסולת - מחיר  

כמה עולה מכולה לפינוי פסולת? מחירי השכרת מכולות יכולים לנוע החל מ 500 ש"ח ועד 2500 ש"ח בממוצע על פי גודל המכולה, מרחקי הפינוי, סוג הפסולת, כמות הפסולת ועוד. על עלות זאת יש לחשב גם עלויות נוספות של צמ"ה, כוח אדם נוסף לפינוי, שרוולים וכיוצא בכך. לקבלת מידע מלא ואת כל המחירים העדכניים והמומלצים היכנסו למחירון השכרת מכולות פסולת. לקבלת הצעת מחיר מותאמת לצרכיכם צרו עמנו קשר באמצעות מוקד השירות הטלפוני או באמצעות טופס יצירת הקשר בתחתית האתר. 

 

 

להשכרת מכולות לפינוי פסולת

073-7020533

 

הזמינו מכולה לפינוי פסולת בקליק 

זקוקים למכולות פינוי פסולת בניין? רוצים להתייעץ? לבקש הצעת מחיר? צרו עמנו קשר באמצעות אחד ממספרי השירות או הטופס בתחתית העמוד וקבלן פינוי פסולת יחזור אליכם בהקדם. בהצלחה!

שתף